Pasikonik w akcji!


Michał "Pasikonik" Szymczak


Czy wiecie, że razem z rokiem 2012 weszliśmy jako ludzkość w Nową Erę? W Meksyku i Gwatemali prawie wszyscy o tym wiedzą, a co niektórzy nawet o tym mówią! Kaznodzieja Pasikonik postanowił nawet film nakręcić z tej okazji. I można mu w tym pomóc.

Podróżnik Pasikonik w Meksyku

Pasikonik – poszukiwacz prawdy. (Fot. archiwum Pasikonika)

Żeby powstał film wszedłem w konszachty z Majami, z lokalnymi szamanami, uzdrowicielami, a także ze specjalistami od Kalendarza Majów, by dowiedzieć się czegoś więcej o Czasie, o sekrecie kreowania swej rzeczywistości i o tym, jak pozbyć się swych blokad i barier, by prowadzić szczęśliwe i pełne radości życie.

Film pt. Inlakesh, czyli Ja jestem innym Ty jest już w produkcji ponad rok, ale stała się rzecz niebywała! Otóż gwatemalska mafia przywłaszczyła sobie cały pasikoński sprzęt do tworzenia – kamerę, obiektywy, mikrofony… Chrząszcz posmutniał bardzo, ale tylko na chwilę, bowiem wpadł na świetny pomysł i wystartował w projekcie na Polak Potrafi…

Zapraszam na pierwszy nieoficjalny trailer filmu INLAKESH czyli ja jestem innym Ty:

Film tworzę, nie dla kogo innego, ale dla Państwa! Każdemu, kto wesprze mój projekt, zostanie wysłana nagroda z Meksyku od Pasikonika i przyjaciół Majów. Zachęcam do zapoznania się z projektem na stronie Polak Potrafi: Pasikonik kręci film.

Michał "Pasikonik" Szymczak


Komentarze: Bądź pierwsza/y